Je li postoji predačka bezuvjetna Ljubav? Niste nikad čuli za to? No, čuli ste za nasljedne bolesti, ljutnju i bijes? “Lud je na oca! To je njima po raci.”
Pa zar to nije apsurd, s obzirom na to da je Ljubav temeljna stvarnost i činjenica života?
Kada govorimo o čišćenju predačke linije, zapravo govorimo o čišćenju njihova straha iz sebe. Kada kažemo “sotona”, pričamo o strahu.
Mi možemo bez problema zamisliti Ljubav kao konkretnu energiju. Ona ima svoja obilježja, svoju “težinu”, način na koji dolazi. Osjećamo je. Možda možemo ponekad osjetiti da upravlja nad nama, da nas vodi, savjetuje, daje neku mudrost i slično.
Može li energija straha posjedovati takvu inteligenciju? Da ima svoju osobnost, svoja obilježja i inteligentno upravlja nad nama? Kako bi se takva inteligencija pobrinula da preživi? Pa putem programa i sjećanja! Ono što se prenosi s generacije na generaciju je strah, a bolesti su posljedica te predatorske energije, tako se ono “sidri”. Ovdje smo da otkrijemo kojim se kanalom strah naših predaka prenosi i gdje skladišti svoju energiju u našem biću.
Često se prakse čišćenja linije predaka rade kroz intelektualni narativ: “Oče, otpuštam, opraštam; majko, otpuštam, opraštam”. Ali, vrijeme je da idemo dublje i odemo u svijet energije i vidimo strah svojih roditelja i predaka. Vrijeme je da doznamo kako se on uselio u nas i kako nad nama upravlja. Možemo li vidjeti te stvari? Vjerujem da možemo. I trebamo pokušati. Inače, nećemo znati, jer toga nema u strukturi društva, nema uputa, nema znanja!
Ključ je u namjeri: ako izgradimo namjeru da ćemo vidjeti, onda ćemo dobiti inspiraciju kako ćemo vidjeti. Kao što dobijemo inspiraciju kako ćemo napisati knjigu, izgraditi kuću, dobiti slučaj na sudu.
Sve metode iscjeljivanja iz drevnih vremena, poput akupunkture, rada s aurom i slično, netko je morao prije vidjeti i mapirati da bi one kasnije postale disciplina iscjeljivanja. Moramo se vratiti tom znanju na koji god način umijemo i kako god nas inspiracija uputi. Zato je važna namjera: ako je imamo i probudimo želju i znatiželju da se vratimo drevnoj percepciji svijeta i znanju temeljenu na viđenju energije, dobit ćemo kako.
Ova meditacija jedan je od puteva u kako. U njoj ćemo raditi s energijom straha svojih predaka.
Pridružite nam se! 🧡
Meditacija disanjem izgleda ovako:
Nešto više o ovoj praksi pogledajte ovdje:
Meditacija disanjem održat će se ONLINE, u ponedjeljak, 10.02.2025, s početkom u 20 sati. Cijena meditacije iznosi 5 EUR. Uplate molim na račun. Prijave, podaci o uplati, kao i sve dodatne informacije mogu se dobiti putem maila: mino.nenky@gmail.com; ili na Messenger: https://www.facebook.com/neno.ljubic/
Vrijeme trajanje radionice je oko sat vremena. Molim pripremiti prostor za ležanje u blizini računala te neki prekrivač, jer na početku disanja zna biti malo hladno. Meditacija se može pratiti preko računala, laptopa, tableta ili mobitela. Preporučuje se korištenje slušalica. Molim izbjegavati mobilnu internetsku mrežu (4G) zbog nestabilnosti i čestih prekida te se umjesto toga koristite Wi-Fi mrežom.
Dobro došli 🧡